КП «БТІ» надає допомогу жителям Жихоря в оформленні нерухомості (ВИДЕО, Обновлено)

-
12:40
23
КП «БТІ» надає допомогу жителям Жихоря в оформленні нерухомості (ВИДЕО, Обновлено)
Ще кілька жителів сел. Жихорь отримали готові документи на землю завдяки соціальному проєкту КП «БТІ», який реалізується в селищі.
//city.kharkov.uaЯк повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот, робота з надання жителям комплексної послуги в оформленні правовстановлюючих документів стартувала в Жихорі за дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса близько року тому. За цей час до фахівців КП «БТІ» звернулося понад 200 заявників.«У рамках цього проєкту ми допомагаємо людям на базі офісу нашого комунального підприємства оформити право власності на земельні ділянки, домоволодіння, вирішити всі пов'язані з цим питання, які накопичувалися роками. Хтось щось успадкував, хтось сперечався з кимось, деякі просто не змогли оформити свої документи вчасно тощо. При цьому жителям немає необхідності ходити по різних інстанціях, наші фахівці виїжджають до них в селище і оформлюють документи «під ключ»,- розповів Олег Дробот.Віце-мер додав, що на сьогоднішній деньотримали готові результати близько 20 заявників.Він також підкреслив, що отримати таку комплексну послугу можуть усі мешканці приватного сектора Харкова. Для цього необхідно звернутися до фронт-офісу БТІ, де кожному замовнику гарантують індивідуальний підхід.Олег Дробот також зазначив, що в міру необхідності виїзні прийоми працівників підприємства проводитимуться і в інших мікрорайонах Харкова.
Источник: РЕДПОСТ

Объекты на карте

Нет элементов для отображения
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости

Для работ по локализации и тушению ночного пожара привлекались несколько отделений ГСЧС
Kharkovchanin 42 минуты назад 0
25 октября в Украине состоятся выборы в органы местного самоуправления.
Kharkovchanin 1 час назад 0
Киевские полицейские разоблачили организованную группу в сбыте фальсифицированного лекарственного средства «соматин» - хранилось лекарство в гараже в
Харьковчанин 1 час назад 0
373 из них - жители города Харькова.
Kharkovchanin 2 часа назад 0
Официальный курс гривны к доллару на 22 октября установлен на таком уровне: 28,2737 гривен за 1 доллар (-0,097 грн).
Kharkovchanin 2 часа назад 0
На местных выборах 25 октября право проголосовать получили 28 миллионов 622 тысячи человек.
Kharkovchanin 2 часа назад 0