Чоловікові, який побив цуценя-спанієля, загрожує кримінальне покарання

-
12:40
71
Чоловікові, який побив цуценя-спанієля, загрожує кримінальне покарання
Стосовно чоловіка, який побив 5-місячного спанієля, вирішується питання про порушення кримінального провадження за ст. 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами».
Чоловікові, який побив цуценя-спанієля, загрожує кримінальне покарання

Як повідомили у КП «Центр поводження з тваринами», вчора, 30 березня, у притулок звернулися співробітники поліції і працівник комунальної служби, який побачив, як на балконі квартири чоловік б'є цуценя по голові табуретом. Інспектор центру виїхав за адресою, і чоловік розповів, що таким чином «виховував» собаку, який, граючись, стрибнув на ліжко.

Після спільно проведеної роботи інспектора підприємства і правоохоронців чоловік передав співробітникам Центру поводження з тваринами цуценя, а також двох котів і морську свинку. Зараз спанієлеві надають невідкладну протишокову терапію у стаціонарі ветеринарної клініки «Соціальний ВетЦентр».

«На даний момент про прогнози говорити ще зарано. Собаці приблизно п'ять місяців. Маленький спанієль надійшов на лікування із закривавленою пащею і засохлими плямами крові на лапках і грудях, господар вибив собаці щелепу і зуби. За зовнішніми ознаками, у цуценяти черепно-мозкова травма і крововилив в очі. Стосовно чоловіка вирішується питання про порушення кримінального провадження за ст. 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами», — повідомили у притулку.


Источник: РЕДПОСТ
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости

Своими действиями злоумышленники нанесли материальный ущерб фермерам области более чем 2,5 миллиона гривен.
Харьковчанин 6 минут назад 0
Вечером 30 сентября город затянуло дымом.
Kharkovchanin 1 час назад 0
Сейчас во всех учреждениях здравоохранения области, где лечат больных коронавирусом, есть свободные места, постоянно проводится работа по увеличению и
Харьковчанин 8 часов назад 0
Указ № 415/2020 подписал Президент Владимир Зеленский.
Kharkovchanin 11 часов назад 0
Заведение станет центром социальной поддержки детей и семей.
Kharkovchanin 15 часов назад 0
Семь деревьев и 12 крупных веток упало в Харькове из-за сильного ветра по состоянию на 15:00 30 сентября 2020 года.
Kharkovchanin 15 часов назад 0