Харківські тхеквондисти здобули медалі чемпіонату України

-
16:40
172

25 та 26 листопада на Рівенщині відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед дорослих.

Під час змагань спортсмени Харківської області вибороли 3 золоті, 5 срібних та 5 бронзових медалей.

Участь в змаганнях взяли 135 тхеквондистів з 15 регіонів країни.

Чемпіонами України стали: Дар’я Костеневич (вагова категорія до 57 кг), Еріка Бригида (вагова категорія до 49 кг) та Владислав Функендорф (вагова категорія до 58к г).

Срібні медалі здобули: Марія Чорнуха (вагова категорія до 46 кг), Марія Тимофєєва (вагова категорія до 73кг), Владислав Майков (вагова категорія до 63 кг),Ілля Кулик (вагова категорія до 80 кг) та Данило Ігнатій (вагова категорія понад 87 кг).

Бронзові медалі вибороли: Альона Сизоненко (вагова категорія до 49 кг), Валерія Смирнова (вагова категорія понад 73 кг), Богдан Кудрявцев (вагова категорія до 58 кг), Руслан Бардаков (вагова категорія до 58 кг) та Євген Кучеренко (вагова категорія до 63 кг).

Чемпіонат став одним з етапів формування та підготовки національної збірної команди України з тхеквондо.