Новини транспорту Харків

-
22:10
304

Харківська міська рада підтримала рішення про те, щоб залишити безкоштовним проїзд у наземному та підземному комунальному транспорті міста на 2024 рік. Це рішення було ухвалено на засіданні в середу 22 листопада. Також відомо, що на фінансування транспорту було передбачено близько 1,2 млрд. грн.

Мер Харкова Ігор Терехов заявив, що місто закупить близько 30 сучасних електробусів на маршрутах громадського транспорту. Кредит на 15 мільйонів євро на купівлю нових автобусів відповідає Європейському інвестиційному банку з дуже низькою процентною ставкою 5 травня 2023 року комунальне підприємство «Харківський метрополітен» оголосило в європейській системі державних закупівель Tenders Electronic Daily (TED) тендер на закупівлю п'ятивагонних поїздів на суму 45 000 євро. Відповідний тендер опубліковано у TED.

«Цей контракт фінансуватиметься Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) і регулюється керівництвом із закупівель ЄІБ», — зазначив замовник.

У кожному поїзді має бути по п'ять вагонів, відкрито міжвагонні проходи з «гармошками». Крім того, переможець тендеру має постачати до Харкова запчастини, витратні матеріали, обладнання, інструменти для обслуговування та ремонту вагонів. Фірма-підрядник має ввести в експлуатацію нові поїзди, провести монтаж допоміжного обладнання за потреби, а також навчити працювати на нових поїздах персонал метрополітену.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...