Нові проекти у Харкові. Офісна будівля та підземні школи.

-
22:10
304

Проект планують реалізувати протягом 2023-2025 років за 180 млн. грн. Для порівняння – реконструкція Саржиного Яру коштувала 281 млн. грн. Гроші на це давали із міського бюджету.

За проектом площа чотириповерхового комплексу становитиме 10 тис. кв. м (з них 8,7 тис. кв. м – офісні приміщення).

Проект майбутнього офісного центру у Саржиному Яру, стверджує Ольга Клейтман, з'явився ще до повномасштабної війни, ним займалася компанія «Авантаж».

Клейтман вважає проект недоречним для Саржиного Яру. За її словами, поряд з парком вже збудовані офісні приміщення площею 90 тис. кв м, які зараз стоять порожні, а через велику кількість офісів та житлових будинків поряд навантаження на Саржин Яр значне і без нового комплексу.

Архітектор Ольга Клейтман запевняє, що загальна площа земельної ділянки у Саржиному Яру, виділеної під будівництво, — 1,7 га, а це 10% території парку.

Будівництво підземної школи розпочалось в Індустріальному районі Харкова.

Про це сьогодні, 6 жовтня, в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов. За його словами, у дві зміни там зможуть навчатися 900 школярів.

«Це буде повноцінна школа. Розраховуємо до кінця поточного року закінчити будівельні роботи, щоб у новому році школярі змогли навчатися у безпечних умовах», – повідомив Ігор Терехов.

За його словами, серед українських міст Харків першим розпочав будівництво підземної школи.

Ми почали зводити підземну школу. Це підземна школа, яка буде побудована за всіма новими нормативами для війни. Хочу сказати, що ми розраховуємо закінчити будівництво цієї підземної школи приблизно до нового року, щоб з нового року діти, наші школярі, мали змогу навчатися вже в таких безпечних умовах. Але хочу сказати, що ця підземна школа розрахована на 450 учнів за одну зміну. Ми плануємо дві зміни – десь 900 учнів.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...