ËЛКА

Место и время:
Событие уже прошло
Цена:
от 290 грн.

ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ЯЛИНКИ В ХАРКОВІ — ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ВИБУХ І МОРЕ ЩИРІ ЕМОЦІЇ

28 жовтня запрошуємо вас в ККЗ Україна на великий концерт чуттєвої і світлої співачки Ëлки. Поп-виконавиця, яка кожного разу приємно дивує своїх слухачів різними, несхожими один на одного треками, вже готова наповнити ваш вечір прекрасними мелодіями і сонячними текстами. Запрошуйте рідних, коханих, друзів або приходьте самі — щоб отримати такі потрібні флюїди щастя!
Квитки вже у продажу.

ЯЛИНКА ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ПРОГРАМУ «МЕНІ ЛЕГКО» НА СЦЕНІ ККЗ УКРАЇНІ

Вишукана і нескінченно талановита співачка везе до Харкова нову програму «Мне легко». У виконанні цієї поп-зірки прозвучать найвідоміші хіти «На большом воздушном шаре», «Около тебя», «Прованс», «Скучаю», а також нові прекрасні композиції. Хіба можна перебільшити важливість і чуттєвий рівень події?!

Ëлка, вона ж Єлизавета Іванців, ніколи не погоджувалася з будь-якими жанровими рамками для своєї творчості. Музика в її піснях — це гармонійний сплав року, хіп-хопу, R & B. У кожній пісні співачка — різна. Але завжди — справжня і невимушена.

З березня 2019 року Ялинка працює над проектом ЯАVЬ, який вважається альтер-его артистки. А тим часом шанувальники повністю заповнюють концерт-холи в очікуванні хвиль світлої позитивної енергії від Ëлкі.
Побачимося!

141
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...