Yurii Godo. Великий сольний концерт з оркестром

Место и время:
Событие уже прошло
Цена:
от 150 грн.

Yurii Godo (Юрій Лукяненко) — ЗОЛОТИЙ ГОЛОС ІСПАНІЇЇ ТА УКРАЇНИ

Юрій Лукяненко – популярний у широких колах цінителів справжнього академічного вокалу український співак, тенор. Лауреат кількох міжнародних конкурсів, володар міжнародної музичної премії Billboard, номінант на премію Grammy, кращий голос Іспанії 2004-2005 рр. Кавалер Ордену Георгія Побідоносця першого ступеня та володар міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст».

Ім’я Юрія добре відоме в європейських оперних колах. Працював артистом-вокалістом не лише в Україні, підвищував свою виконавчу майстерність у Іспанії, навчаючись у таких всесвітньо відомих майстрів сцени, як Хосе Семпре, Едуардо Хіменес, Плачідо Домінго, Монсерат Кабальє та інших. Приймав участь і перемагав у багатьох міжнародних конкурсах вокалістів, виступаючи на головних сценах Європи у Мадриді, Барселоні, Мілані. Тоді й здобув звання «золотого голосу Іспанії» та прихильність самого іспанського короля Хуана Карлоса, який нагородив його персональним срібним кубком.

Пропоноване королівською сім’єю громадянство Іспанії не прийняв, через любов до рідної України.

Співпрацював з міжнародними музичними компаніями Concerlirica, Nastia Music, Sony Music, BMG, Universal Music, Dolce Gramofon.

Веде активну громадську діяльність – організовує і веде благодійні фонди, музичні проекти, фестивалі, концерти на підтримку постраждалих у АТО на Донбасі та дітей-сиріт.

205
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...