DZ’OB

Место и время:
Событие уже прошло
Цена:
от 460 грн.

15 серпня до Харкова їде крутезний український ансамбль DZ’OB, що поєднує у своїй творчості IDM, techno, dubstep з авангардною академічною музикою. Поєднання гобоя, кларнета, фагота і струнних з електронікою: синтез актуальної танцювальної та академічної традицій сплітаються в потужний і нетривіальний музичний перформанс.

Почавши з переосмислення треків Aphex Twin, Squarepusher і прелюдій Шостаковича, DZ’OB випустив три міні-альбоми зі своєю музикою: однойменний DZ’OB (2016), Basement Suite (2017), Beings for Throbbing (2018).

Музиканти:

Гобой — Василь Старшинов
Фагот — Олексій Старшинов
Скрипка — Ірина Лі
Віолончель — Олексій Бадін
Електроніка, звукорежисер — Максим Андрух

Ансамбль співпрацює з електронними продюсерами, академічними та джазовими композиторами. Тому минулого року DZ`OB пішли у своїх експериментах ще далі, та влаштували open call серед музикантів на переосмислення творів свого гурту. І те, що спочатку могло здатися занадто самозакоханим кроком, перетворилося на один із найцікавіших альбомів 2020 — Deconstruction.

Кросжанровість — маркер творчості DZ`OB та дуже пасує ідеї Promodo Hub, бо завжди є гарантією нових вражень та непередбачених відкриттів. Приходьте за новими улюбленими треками до вашого плейлиста!

152
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...