НЕ ДАЙТЕ МНЕ ПОВЕСИТЬСЯ

Место и время:
Событие уже прошло
Цена:
от 120 грн.

Головна Подія сезону! Вперше в Харкові! Прем’єра! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова представляють авторську виставу.

Більше ніж вистава «Не дайте мені повіситися»

Дорогий мій глядач. Те, що ти зараз прочитаєш, не дасть тобі і найменшого розуміння того, що ти можеш побачити! P. S. Головний герой.

«Не дайте мне повеситься» це не спектакль, це справжнісіньке життя в самих не справжніх її фантасмагоріях. Де герої на межі своїх можливостей, стосуються до найважливіших питань буття: любові і ненависті, землі і неба, життя і смерті. Де всі жанри переплітаються воєдино, вміщуючи в себе самі неоднозначні образи від класики до сюрреалізму, а сам сюжет настільки динамічний і цікавий, що виходить за рамки людського розуміння. Де кожне слово має значення. Де кожна дрібниця має сенс. Де ти не просто глядач, що спостерігає подання, а частина долі реальної людини, і тільки від тебе залежить, що буде далі.

Відчуй щось більше, ніж просто похід в театр. Доторкнися до того, про що раніше і не підозрював. Проживи те, що ніколи не зміг би приборкати. Стань частиною цієї таємниці разом з нами.

Дорогі Харків’яни! Дякую за запрошення ми знову до Вас з відкритим серцем і великим нетерпінням чекаємо зустрічі!!! Вас чекає унікальний авторський проект. Ви не залишитеся байдужими! Це більше ніж спектакль! Встигніть придбати квиток і подаруйте собі незабутній вечір.

У виставі беруть участь актори театру і кіно: Максим Голосков, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Сергій Карпов, Дмитро Жданов, Рита Яшанова, Ростислав Голуб, Олександр Устюгов, Микита Кузін.

Жанр .
Продолжительность .
393
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...