У Харкові змінили назви 26 вулиць

-
16:50
202
У Харкові змінили назви 26 вулиць

Рішенням позачергової сесії Харківської міської ради, яка відбулася сьогодні, 22 листопада, в місті перейменували 26 вулиць, назви яких були пов’язані з росією та її союзниками.

Так, пр. Героїв Сталінграда змінить назву на пр. Байрона. Вул. Абаканську перейменували на вул. Канівську (відповідно, пров. Абаканський стане пров. Канівським), вул. Мурманську - на вул. Затишну, вул. Хабаровську - на вул. Глухівську. Вул. Мінська тепер носитиме ім’я Дмитра Антоненка, вул. Чкалова - Вадима Манька, частина вул. Томської - Володимира Сосюри, а пров. Росинського стане пров. Пилипа Орлика.

За рішенням міськради вул. Адигейська відтепер називається вул. Євгена Храпка, в’їзд Росинського - в’їздом Івана Виговського, в’їзд Саранський - в’їздом Задунайським, частина вул. Томської - вул. Прилуцькою (так же і провулок), вул. Забайкальська - вул. Леонтовича, а однойменний провулок стане пров. Щедрика. Колишню вул. Моршанську перейменували на вул. Моршинську, вул. Новосибірську - на вул. Хортицьку, вул. Борисоглібську - на вул. Чигиринську, вул. Олександра Невського - на вул. Заїківську, вул. Перовської - на вул. Липовий Гай.

Колишня вул. Інтернаціональна називатиметься вул. Білоцерківською (в’їзд і провулок зміняться на Сотенний і Полковницький, відповідно), в’їзд Марата - в’їздом Полуничним, а пров. Моршанський - пров. Гадяцьким. Найбільша кількість перейменувань - в Основ’янському районі.

Крім того, з карти міста прибрали майдан Олександра Невського, оскільки там немає забудови, яка потребує адресації.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Інші новини

У Харкові нагородили переможців конкурсу «Учитель року - 2024»
​Церемонія нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Учитель року - 2024» відбулася сьогодні, 29 лютого, в Харкові.
Харьковчанин 20 хвилин тому
У Харкові вимірюватимуть швидкість руху авто: на яких дорогах з'являться радари
​У Харкові почнуть знову вимірювати швидкість руху автівок. На деяких трасах почнуть працювати патрульні з приладами TruCAM.
Харьковчанин 4 години тому
Вакансії тижня у Харківській області
​Станом на 29 лютого 2024 року, за даними обласної служби зайнятості, на Харківщині актуальні 1228 вакансій.
Харьковчанин 4 години тому
У четвер трамваї №16, 16А та 27 тимчасово змінять свої маршрути
Рух трамваїв на вул. Академіка Павлова, на ділянці від вул. Героїв Праці до пров. Салтівського, буде припинений з 9:30 до 15:30 29 лютого.
Харьковчанин 1 день тому
Низку харків'ян нагородили почесними грамотами міськради
​Харківська міська рада сьогодні, 28 лютого, на позачерговій сесії ухвалила рішення про нагородження низки харків'ян почесними грамотами.
Харьковчанин 1 день тому
Трамвай №20 два дні курсуватиме за зміненим маршрутом
​Рух трамваїв на пр. Перемоги та вул. Клочківській, на ділянці від розворотного кола «Пр. Перемоги» до розворотного кола «Вул.
Харьковчанин 1 день тому
Трамваї №8 та 27 тимчасово змінять свій шлях прямування
Рух трамваїв на пл. Захисників України та вул. Молочній, на ділянці від пр. Героїв Харкова до вул.
Харьковчанин 2 дні тому
На Харківщині вперше за чотири роки народилася трійня
На сьогодні немовлята підросли й набрали вагу. Маму із новонародженими виписали додому.
Харьковчанин 2 дні тому
Тролейбус №55 тимчасово змінить маршрут
​Рух тролейбусів на вул. Рудика, на ділянці від Харківського шосе до вул. Лісопарківської, буде припинений з 8:30 до 15:00 28 лютого.
Харьковчанин 2 дні тому