В Харькове состоялся первый забег с начала полномасштабного вторжения

-
16:15
109

        В Харькове состоялся первый забег с начала полномасштабного вторжения

Заместители начальника Харьковской ОВ Роман Семенуха и Евгений Иванов присоединились к забегу в рамках проекта Президента Украины «Активные парки – локации здоровой Украины».

В мероприятии приняли участие три группы – две из бега и одна из скандинавской походки. Участники преодолевали расстояние в 5 км.

«Это первый такой забег для всех желающих, организованный в Харькове с начала полномасштабного вторжения. Большая благодарность и уважение украинским защитникам за то, что наши граждане могут участвовать в спортивных мероприятиях», - отметил Роман Семенуха.

Цель мероприятия – популяризация активного образа жизни. Организатором забега стал Всеукраинский центр физического здоровья населения Спорт для всех. Предыдущий забег провели в Полтаве. В планах – организовать такие мероприятия и в других регионах Украины.

«Должны давать пример молодежи, чтобы наша нация была не только несгибаемой, но и здоровой. Будем и дальше развивать спортивные проекты на Харьковщине, обязательно с учетом безопасности граждан», - добавил Евгений Иванов.

Локацию для забега выбрали рядом с укрытием, на месте дежурили правоохранители, за состоянием спортсменов следили медики.

ХОГА

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Інші новини

Харківські пауерліфтери вибороли медалі чемпіонату України
​З 17 по 25 лютого у місті Коломия Івано-Франківської області проходить чемпіонат України з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків т
Харьковчанин 1 день тому
Трамваї №6 і 8 тимчасово змінять маршрути
​Рух трамваїв на Салтівському шосе і в пр. Салтівському буде припинений з 9:30 до 16:00 23 і 24 лютого.
Харьковчанин 2 дні тому
Трекінг переміщення міського транспорту був припинений з міркувань безпеки
Це було зроблено, щоб запобігти виникненню позаштатних ситуацій і забезпечити безперебійне функціонування об'єктів критичної інфраструктури міськ
Харьковчанин 3 дні тому
Тарифи на тепло в Харкові залишаться незмінними
​КП «Харківські теплові мережі» розрахувало економічно обгрунтовані тарифи для споживачів міста Харкова та звернулося з пропозицією щодо ї
Харьковчанин 3 дні тому
У середу трамвай №6 та тролейбус №11 тимчасово змінять маршрути
​Рух тролейбусів без запасу автономного ходу та трамваїв на пл. Конституції, на ділянці від пр. Героїв Харкова до пл.
Харьковчанин 4 дні тому
На водоймах Харківщини встановлюють бонові загородження та застосовують сорбент
В регіоні у посиленому режимі тривають роботи з ліквідації наслідків ворожих ударів по нафтобазі у Харкові, що стався 9 лютого.
Харьковчанин 4 дні тому
На сайті «Газмереж» з’явилася нова функція
​На сайті Харківської міської філії «Газмережі» після оновлення з’явилася нова функція, за допомогою якої можна передати показання к
Харьковчанин 4 дні тому
Поліцейські виявили та вилучили у домашнього кривдника гранати та штик-ніж
Небезпечні боєприпаси 40-річний чоловік зберігав за місцем мешкання.
Харьковчанин 5 днів тому