Выбрать язык
ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

На Харківщині облаштували зразкове укриття в одному з навчальних закладів

-
00:25
71

На Харківщині облаштували зразкове укриття в одному з навчальних закладів

11 січня начальник ХОВА Олег Синєгубов спільно з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом відвідали освітні установи Харківщини.

Зокрема, оглянули укриття в одному з навчальних закладів обласного підпорядкування - Харківському науковому ліцеї-інтернаті «Обдарованість». Як зазначив Сергій Шкарлет, воно є одним із найкращих в Україні.

«Я абсолютно вдячний за той досвід, і той зразок, який я маю передати всім іншим областям України для облаштування таких приміщень. Варто, щоб усі інші брали приклад саме з Харківської області. Сьогодні Харківщина є оплотом всієї України, яка завжди тримала і продовжує тримати оборону. Попри все, ми маємо розуміти, що навіть у тих областях, які межують з територією ведення бойових дій, має розвиватися не тільки оборонна стратегія, а ще й майбутнє - це наші діти», - сказав Міністр освіти і науки України.

Начальник Харківської ОВА наголосив, що подібні укриття мають з’явитися у кожному освітньому закладі.

«Харківщина послідовно реалізує політику Міністерства освіти і науки України щодо налагодження освітнього процесу навіть в умовах воєнного стану. На першому місці у нас, звичайно, безпека наших дітей. Ми рухаємося поступово, крок за кроком, з вірою в наші ЗСУ, щоб ухвалити рішення про безпосереднє навчання дітей у закладах. Але це все-таки буде після перемоги», - зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, ліцей «Обдарованість» був пошкоджений внаслідок обстрілів ще на початку повномасштабного вторгнення рф. Наразі в закладі завершують відновлювальні роботи за кошти з резервного фонду державного бюджету. Тут уже замінили понад 150 віконних блоків, у двох приміщеннях відремонтували покрівлю, а також відновили пошкоджене овочесховище.

«Сьогодні в ліцеї навчається 300 учнів із різних районів області. Наш основний напрям - природничо-математичний профіль. Тут навчаються талановиті, обдаровані діти, які мають мотивацію до здобуття якісної освіти. Звичайно, зараз працюємо онлайн. На початку навчального року начальник обладміністрації передав нам 15 ноутбуків від компанії Google та фонду ЮНЕСКО, які сьогодні використовуються вчителями для організації дистанційного навчання», - прокоментував директор навчального закладу Валерій Поливанний.

Источник: ХОГА

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости


Изношенные и старые купюры. НБУ объяснил, как обменивают валюту
Украинцы могут обменять изношенные, поврежденные и старые иностранные банкноты. Однако есть несколько условий для такого обмена.
Kharkovchanin 6 часов назад

        Харьковчане получили 4 награды чемпионата Украины по легкой атлетике среди молодежи
Спортивное мероприятие проходило 7 и 8 июня в Ивано-Франковске.
Харьковчанин 10 часов назад

В воскресенье некоторые трамваи и троллейбусы временно изменят маршруты
Движение трамваев на ул. Академика Павлова, от пер. Салтовского до ул. Героев Труда, и троллейбусов на пр. Юбилейном, от пр.
Харьковчанин 21 час назад

Движение на улице Отакара Яроша временно запрещается - некоторые автобусы изменят маршруты
Движение транспорта на ул. Отакара Яроша, на участке от ул. 23 Августа до пер. 23 августа, будет прекращено с 10 июня по 10 августа.
Харьковчанин 1 день назад

В Индустриальном районе устраняют аварии на водопроводных сетях
С начала года бригады службы водопроводных сетей Индустриального района КП «Харьковводоканал» ликвидировали 121 аварию на водоводах и кап
Харьковчанин 1 день назад

Автобусы №20 и 77 будут курсировать по другим маршрутам
Автобусы №20э и 77э изменят путь следования с 10 июня по 10 августа.
Kharkovchanin 1 день назад

Познань передала Харькову гуманитарную помощь
Груз в виде кабелей, предназначенных для восстановления и ремонта объектов критической инфраструктуры, получили накануне в Харькове от города-побрати
Kharkovchanin 1 день назад

В Киеве возобновил работу визовый центр Канады: какие услуги доступны
Визовый центр Канады возобновил работу в Киеве с 29 мая по новому адресу. Пока будут предоставляться только услуги по сбору биометрических данных.
Kharkovchanin 1 день назад

#Лица_Харькова. Светлана Остапенко - социальный работник терцентра Слободского района
После начала полномасштабного вторжения рф социальный работник терцентра Слободского района Светлана Остапенко продолжила заботиться о своих подопечн
Харьковчанин 1 день назад