ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

В Ізюмському районі тривають відновлювальні роботи

-
23:30
102

В Ізюмському районі тривають відновлювальні роботи

В результаті активних бойових дій інфраструктура та житловий фонд Ізюма зазнав значних руйнувань. За попередніми підрахунками, пошкоджено чи знищено 80% будівель.

Окупанти знищили і спецтехніку що була на балансі комунальних підприємств Ізюму.

«У цьому питанні будемо звертатися по допомогу до територіальних громад Львівщини, Івано-Франківщини, Київщини та інших регіонів. Розраховуємо на підтримку, на жаль, Ізюм чи не найбільше постраждав від окупантів, місто знищене на 80%. Про це знають всі. Тому місцевій владі треба тісніше налагоджувати партнерство», - говорить начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Попри значні руйнації та забруднення району вибухонебезпечними предметами, тривають відновлювальні роботи. Однією з перших почала відновлювати свою роботу «Укрпошта». Тепер до деокупованих громад повернулися відділення банків.

«Поновили роботу «ПриватБанк», «Ощадбанк», працюють банкомати «УкрСибБанку». Люди можуть отримувати готівкові кошти і пенсії вже через банкомати», - розповів начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан Масельський.

Крім того, відновлюється транспортне сполучення. До Балаклії та Ізюму курсують електрички. Також до райцентру вже дістається потяг «Київ-Ізюм». На території району відновлюють автобусне сполучення.

«Відновлено рух автобусів від Ізюма, Барвінкового, Балаклії. Паралельно організовано роботу міського сполучення у місті Балаклія за тими маршрутами. Відновлюється робота українського радіомовлення і ми працюємо», - додав Степан Масельський.

Також на деокупованих територіях Ізюмщини ведеться робота над відновленням лікарняної сфери. Медична допомога місцевому населенню надається, але необхідно відновлювати центральні лікарні, зазначають в районі.

«Проводимо відновлювальні роботи по двох центральних лікарнях - це по Ізюмській та по Балаклійській, які зазнали значних пошкоджень в результаті бойових дій. Роботи проводяться швидкими темпами і, сподіваємось, що до нового року ми Балаклійську Центральну районну лікарню запустимо в повному обсязі», - зазначив начальник Ізюмської районної військової адміністрації.

Источник: ХОГА

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости


Украинцы могут бесплатно ездить в транспорте Польши: кого касаются льготы
Бесплатный проезд по железной дороге для украинских беженцев отменили с 1 июля.
Kharkovchanin 23 часа назад

Как безопасно использовать электрогенераторы: инструкция Минздрава
Министерство здравоохранения Украины предупреждает, что при использовании генераторов электроэнергии следует четко соблюдать правила безопасности, чт
Kharkovchanin 1 день назад

Дежурные отделения, генераторы и Starlink: как работают банки в условиях отключений света
Украинские банки продолжают работать при отключениях света по всей стране на несколько часов ежедневно.
Kharkovchanin 1 день назад

Специалисты «Харьковских тепловых сетей» изготовили более 300 буржуек
Сотрудники КП «Харьковские тепловые сети» с сентября изготовили 320 буржуек для пунктов обогрева.
Харьковчанин 1 день назад

В Раде предлагают освободить ФОПов от учета и налоговой отчетности: как это будет работать
В Верховной раде зарегистрирован законопроект об особом режиме налогообложения отдельных плательщиков третьей группы единого налога.
Kharkovchanin 1 день назад

Почетный харьковчанин Валентин Голик отмечает день рождения
Харьковский городской голова Игорь Терехов сегодня, 26 ноября, поздравил с днем рождения Почетного гражданина города Харькова, председателя правления
Харьковчанин 2 дня назад

В Харькове наградили работников Городского информационного центра
Харьковский городской голова Игорь Терехов сегодня, 25 ноября, поздравил с прошедшим профессиональным праздником работников КП «Городской инфор
Харьковчанин 2 дня назад

На Харківщині розгорнуто майже 300 Пунктів Незламності
У Харкові та області, в містечках та селах Пункти Незламності відкрито в освітніх, адміністративних, медичних закладах та пожежних частинах чи намета
Kharkovchanin 2 дня назад

В Харькове с теплом уже 70% квартир
Коммунальные службы и энергетики полностью восстановили водо- и электроснабжение в Харькове, а работы по восстановлению теплоснабжения продолжаются.
Kharkovchanin 2 дня назад

В Харькове разработали временные автобусные маршруты на период отключения электроэнергии
На период отключения электроэнергии в городе Харькове разработали 34 временных автобусных маршрута, которые будут вводиться при прекращении работы на
Kharkovchanin 2 дня назад

В стоматполиклинике №7 установили генератор
Новый генератор работает на территории Городской стоматологической поликлиники №7. Генератор подключен и введен в эксплуатацию.
Харьковчанин 2 дня назад

В Харькове проходит онлайн-курс по скандинавской ходьбе
Продолжается пятинедельный онлайн-курс лечебно-профилактических занятий по скандинавской ходьбе для пожилых людей «Шаг здоровья».
Kharkovchanin 3 дня назад