Выбрать язык
ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

Медзаклади Харківщини отримали від благодійників 300 спеціальних хірургічних наборів

-
11:10
53

Медзаклади Харківщини отримали від благодійників 300 спеціальних хірургічних наборів

Апарати для аутогемотрансфузіі Гемаф‘юз будуть використовуватися в хірургії та реанімаційних відділеннях при масивній крововтраті у пацієнта.

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Харківської ОВА Максим Хаустов, це обладнання було передане американськими партнерами SISU Global Health та ForWellBeing благодійній організації «Український Благодійний фонд "Синергія життя».

За словами медичного директора БО, лікаря-терапевта Олександра Луценка, обладнання автономне та не потребує електроживлення. Саме тому його можна використовувати при проведенні операцій у польових умовах.

Кожен набір має насос з наконечником Янкауера для відбору крові, який можна використовувати 25 разів та таку ж кількість змінних одноразових комплектів до них.

З принципом роботи хірургічного пристрою знайомлять харківських лікарів. За словами в.о. генерального директора одного з медзакладів Харкова Костянтина, це обладнання дуже ефективне.

«Є така процедура - реінфузія, тобто повернення крові до судинного русла. Вона проводиться в тих випадках, коли у хворого є масивна крововтрата в порожнині людського організму, наприклад, травма печінки чи селезінки. Треба зібрати докупи цей шприц - операційна сестра поміщує в рану цей наконечник, який стерильний та відбирає кров з рани в певні ємності. Після цього кров повертається назад до судинного русла організму людини. Маніпуляція дуже проста, але ефективна. Це знахідка - особливо там де немає ніяких інших приладів більш дорогих й більш спеціалізованих», - пояснює принцип дії обладнання Констянтин.

Співдиректор БФ Юрій Набок розповідає, що благодійники заснували свою організацію з початку широкомасштабної війни. Фонд в основному допомагає дітям. Наразі медики за підтримки БФ працюють на щойно деокупованих територіях.

«У нас є медична благодійна експедиція в яку входять лікарі: кардіолог, педіатр, психологи, терапевти. Ми приїжджаємо на звільнені території Харківщини де надаєм безкоштовну медичну допомогу населенню», - розповідає про діяльність Фонду Юрій Набок.


Источник: ХОГА

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости


Посольства Украины будут выдавать свидетельства о рождении и смерти: подробности
Правительство Украины приняло постановление, согласно которому граждане Украины, находясь за границей, смогут получить услуги в сфере государственной
Харьковчанин 21 час назад

Лица_Харькова. Людмила Соболь - начальник центральных станций метрополитена
Начальник станций Харьковского метрополитена «Исторический музей» и «Площадь Конституции» Людмила Соболь с первого дня полном
Kharkovchanin 21 час назад

Украинцы смогут растаможить авто через «Дію»: как это будет работать
Украинцы смогут растаможить ввезенный в страну автомобиль с помощью приложения "Дія".
Kharkovchanin 21 час назад

    Харьковчанка выиграла гонку на чемпионате мира по парабиатлону
Харьковская спортсменка Людмила Ляшенко стала лучшей в классе стоя на чемпионате мира 2023 года по парабиатлону и лыжной гонке, который проходит в го
Харьковчанин 1 день назад

На Северной Салтовке завершили ремонт водоводов
На Северной Салтовке бригады службы наружных водопроводных сетей Киевского района КП «Харьковводоканал» завершили ремонт всех водоводов,
Харьковчанин 1 день назад

    Харьковчан приглашают присоединиться к новому спортивному проекту
Управление менеджмента и маркетинга в сфере спорта начинает проект «Энциклопедия спорта».
Харьковчанин 1 день назад

В Украине появятся новые автомобильные номера, МВД утвердило изменения
В Украине владельцы зарегистрированных автомобилей получат новые номера. Министерство внутренних дел утвердило изменения.
Харьковчанин 1 день назад

    Украинка Анастасия Меркушина стала чемпионкой Европы по биатлону
Победой украинской биатлонистки Анастасии Меркушиной завершилась вторая индивидуальная гонка среди женщин в рамках европейского первенства.
Харьковчанин 1 день назад
Запустил фейерверк во время тревоги. В Одессе задержали нарушителя
В среду, 25 января, во время ракетной угрозы и "прилетов" по Днепру и Запорожью в Одессе запустили фейерверк.
Харьковчанин 2 дня назад