ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

У селищі Рогань відсьогодні працює мобільне відділення «Нової пошти»

-
21:25
299

У селищі Рогань відсьогодні працює мобільне відділення «Нової пошти»

Такі відділення в найкоротші терміни будуть відкривати у найбільш постраждалих від дій окупантів населених пунктах Харківщини.

За словами начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, головним завданням влади наразі є відновлення критичної інфраструктури. Зокрема, це стосується і логістистики.

«Нова пошта» ще з початку повномасштабного вторгнення росії зарекомендувала себе як надійні партнери та представники дійсно соціально відповідального бізнесу. Важливо забезпечити людям комфортні умови проживання, зокрема це стосується й відновлення надання поштових послуг», - зауважив Олег Синєгубов.

Так, у співпраці з «Новою поштою» ХОВА було розроблено спільні плани стовідсоткового відновлення поштової мережі на постраждалих територіях. Де не вдасться відновити стаціонарні пункти, відкриють мобільні відділення.

Ці відділення є автономними й, за словами директора Департаменту цивільного захисту ХОВА Івана Сокола, обладнані електрогенераторами та мають підключення до супутникового інтернету Starlink.

Наразі на території Роганської громади стаціонарне відділення “Нової пошти” працює у селищі Докучаєвське, а в Рогані будівля пошти потребує відновлення.

«Саме тому робота цього мобільного відділення дуже актуальна. Мешканці Рогані зможуть відправляти та отримувати необхідні для них речі й не потрібно буде виїжджати для цього до Харкова чи до найближчих відділень «Нової пошти», - говорить голова громади Марія Черненко.

Вона зазначає, що багато місцевих уже повернулося додому й наразі в селищі разом з ВПО проживає близько 5 тисяч людей.

Директор філії «Нова пошта» Олексій Агілов повідомив, що в мобільному відділенні громадяни можуть і отримати, і відправити посилки. За його словами, такі відділення будуть з’являтися й на інших територіях, зокрема наступне планують відкрити в селищі Слатине Дергачівської громади.


Источник: ХОГА

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости


Украинцы могут бесплатно ездить в транспорте Польши: кого касаются льготы
Бесплатный проезд по железной дороге для украинских беженцев отменили с 1 июля.
Kharkovchanin 23 часа назад

Как безопасно использовать электрогенераторы: инструкция Минздрава
Министерство здравоохранения Украины предупреждает, что при использовании генераторов электроэнергии следует четко соблюдать правила безопасности, чт
Kharkovchanin 1 день назад

Дежурные отделения, генераторы и Starlink: как работают банки в условиях отключений света
Украинские банки продолжают работать при отключениях света по всей стране на несколько часов ежедневно.
Kharkovchanin 1 день назад

Специалисты «Харьковских тепловых сетей» изготовили более 300 буржуек
Сотрудники КП «Харьковские тепловые сети» с сентября изготовили 320 буржуек для пунктов обогрева.
Харьковчанин 1 день назад

В Раде предлагают освободить ФОПов от учета и налоговой отчетности: как это будет работать
В Верховной раде зарегистрирован законопроект об особом режиме налогообложения отдельных плательщиков третьей группы единого налога.
Kharkovchanin 2 дня назад

Почетный харьковчанин Валентин Голик отмечает день рождения
Харьковский городской голова Игорь Терехов сегодня, 26 ноября, поздравил с днем рождения Почетного гражданина города Харькова, председателя правления
Харьковчанин 2 дня назад

В Харькове наградили работников Городского информационного центра
Харьковский городской голова Игорь Терехов сегодня, 25 ноября, поздравил с прошедшим профессиональным праздником работников КП «Городской инфор
Харьковчанин 2 дня назад

На Харківщині розгорнуто майже 300 Пунктів Незламності
У Харкові та області, в містечках та селах Пункти Незламності відкрито в освітніх, адміністративних, медичних закладах та пожежних частинах чи намета
Kharkovchanin 2 дня назад

В Харькове с теплом уже 70% квартир
Коммунальные службы и энергетики полностью восстановили водо- и электроснабжение в Харькове, а работы по восстановлению теплоснабжения продолжаются.
Kharkovchanin 2 дня назад

В Харькове разработали временные автобусные маршруты на период отключения электроэнергии
На период отключения электроэнергии в городе Харькове разработали 34 временных автобусных маршрута, которые будут вводиться при прекращении работы на
Kharkovchanin 2 дня назад

В стоматполиклинике №7 установили генератор
Новый генератор работает на территории Городской стоматологической поликлиники №7. Генератор подключен и введен в эксплуатацию.
Харьковчанин 2 дня назад

В Харькове проходит онлайн-курс по скандинавской ходьбе
Продолжается пятинедельный онлайн-курс лечебно-профилактических занятий по скандинавской ходьбе для пожилых людей «Шаг здоровья».
Kharkovchanin 3 дня назад