ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

Харківська ОВА забезпечує харчуванням та одягом дітей, які через війну залишилися без батьків

-
09:15
49

Харківська ОВА забезпечує харчуванням та одягом дітей, які через війну залишилися без батьків

На сьогодні в Харківській області офіційно зареєстровано 14 дітей, батьки яких загинули внаслідок військової агресії рф.

За вказівкою начальника ХОВА Олега Синєгубова, таким дітям надають усю необхідну гуманітарну допомогу. Опікуни можуть звернутися до Обласного штабу, де їм видають підгузки, харчування для малюків, а також одяг, засоби гігієни, продукти для дітей старшого віку тощо.

Волонтерка штабу Дар’я Чирва розповідає, що зазвичай опікуни отримують гуманітарну допомогу раз на місяць, але якщо буде потреба в чомусь частіше - їх усім забезпечать.

“Пропонуємо все, що є у нас на складах, а люди самі вибирають, що саме їм потрібно. Найчастіше беруть маленьким дітям підгузки та харчування. Загалом це їжа, теплий одяг і взуття, тому що багато сімей втратили свої домівки і всі речі залишились там”, - зазначила Дар’я Чирва.

Нагадаємо, що теплі дитячі речі надійшли до області в межах спільного гуманітарного проєкту Мінреінтеграції та дитячого фонду ЮНІСЕФ.

Переважно опікунами стають близькі родичі дітей. Серед таких - Зоя Шумаріна. Війна росії проти України забрала у неї двох доньок, тож тепер жінка піклується про своїх трьох онуків - 5, 8 і 12 років.

“Старшу дочку вбили 5 квітня в Тишках, розстріляли в машині. Її дітей привезли мені на третій день. І онук залишився від молодшої дочки, вона загинула 16 квітня”, - розповіла Зоя Шумаріна.

Отримує допомогу і Микола Медведєв, який внаслідок російського обстрілу втратив дружину й тепер сам піклується про двох дітей - 10-річну доньку на 6-місячного сина. Молодший народився в березні, під час активних ворожих бомбардувань Харкова. Немовляті не встигли навіть зробити свідоцтво про народження.

“Дача у нас у Чугуївському районі, селі П'ятницьке. Поїхали туди з Харкова, бо думали, що буде спокійніше. Дружина гуляла на дворі з дитиною, там і загинула. Люди питають: як ти все це пережив? Кажу, що не маю вибору, у мене двоє дітей. Треба жити для них”, - розповів Микола Медведєв.


Источник: ХОГА

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости


Украинцы могут бесплатно ездить в транспорте Польши: кого касаются льготы
Бесплатный проезд по железной дороге для украинских беженцев отменили с 1 июля.
Kharkovchanin 20 часов назад

Как безопасно использовать электрогенераторы: инструкция Минздрава
Министерство здравоохранения Украины предупреждает, что при использовании генераторов электроэнергии следует четко соблюдать правила безопасности, чт
Kharkovchanin 22 часа назад

Дежурные отделения, генераторы и Starlink: как работают банки в условиях отключений света
Украинские банки продолжают работать при отключениях света по всей стране на несколько часов ежедневно.
Kharkovchanin 1 день назад

Специалисты «Харьковских тепловых сетей» изготовили более 300 буржуек
Сотрудники КП «Харьковские тепловые сети» с сентября изготовили 320 буржуек для пунктов обогрева.
Харьковчанин 1 день назад

В Раде предлагают освободить ФОПов от учета и налоговой отчетности: как это будет работать
В Верховной раде зарегистрирован законопроект об особом режиме налогообложения отдельных плательщиков третьей группы единого налога.
Kharkovchanin 1 день назад

Почетный харьковчанин Валентин Голик отмечает день рождения
Харьковский городской голова Игорь Терехов сегодня, 26 ноября, поздравил с днем рождения Почетного гражданина города Харькова, председателя правления
Харьковчанин 1 день назад

В Харькове наградили работников Городского информационного центра
Харьковский городской голова Игорь Терехов сегодня, 25 ноября, поздравил с прошедшим профессиональным праздником работников КП «Городской инфор
Харьковчанин 2 дня назад

На Харківщині розгорнуто майже 300 Пунктів Незламності
У Харкові та області, в містечках та селах Пункти Незламності відкрито в освітніх, адміністративних, медичних закладах та пожежних частинах чи намета
Kharkovchanin 2 дня назад

В Харькове с теплом уже 70% квартир
Коммунальные службы и энергетики полностью восстановили водо- и электроснабжение в Харькове, а работы по восстановлению теплоснабжения продолжаются.
Kharkovchanin 2 дня назад

В Харькове разработали временные автобусные маршруты на период отключения электроэнергии
На период отключения электроэнергии в городе Харькове разработали 34 временных автобусных маршрута, которые будут вводиться при прекращении работы на
Kharkovchanin 2 дня назад

В стоматполиклинике №7 установили генератор
Новый генератор работает на территории Городской стоматологической поликлиники №7. Генератор подключен и введен в эксплуатацию.
Харьковчанин 2 дня назад

В Харькове проходит онлайн-курс по скандинавской ходьбе
Продолжается пятинедельный онлайн-курс лечебно-профилактических занятий по скандинавской ходьбе для пожилых людей «Шаг здоровья».
Kharkovchanin 2 дня назад