В Харькове восстанавливают котельные

-
17:15
85
В Харькове восстанавливают котельные
На котельных КП «Харьковские тепловые сети» устанавливают новое оборудование и выполняют восстановительные работы после обстрелов.

Как сообщили сегодня, 11 мая, в КП «ХТС», на одну из котельных на ул. Армейской поступили новые котлы украинского производства. Оборудование имеет паспортный КПД 92%, максимальная температура теплоносителя - 95 градусов по Цельсию. По расчетам специалистов, новые котлы помогут оказывать услугу качественно с максимальной экономией газа или мазута.

«Пострадавшая в результате вражеских обстрелов котельная будет модернизирована в этом году благодаря своевременной поставке котлов», - отметили в КП.

Также там сообщили, что на котельной на ул. Холодногорской, которая подверглась прямому попаданию авиабомбы, начали возводить стены. В работе задействованы сотрудники ХТС и подрядные организации.

«Кирпич, который выдержал вражеские снаряды, бережно выбирают из руины, очищают от остатков цемента и укладывают в новую стену с армированием металлической сеткой. Конечно, на все здание этого кирпича не хватит, и придется добавлять новые строительные материалы, но кирпичи, которые выдержали такую ​​экстремальную нагрузку, будут служить еще долго», - подчеркнули на предприятии.
Источник: Харьковский горсовет
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Інші новини

Харківські пауерліфтери вибороли медалі чемпіонату України
​З 17 по 25 лютого у місті Коломия Івано-Франківської області проходить чемпіонат України з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків т
Харьковчанин 1 день тому
Трамваї №6 і 8 тимчасово змінять маршрути
​Рух трамваїв на Салтівському шосе і в пр. Салтівському буде припинений з 9:30 до 16:00 23 і 24 лютого.
Харьковчанин 2 дні тому
Трекінг переміщення міського транспорту був припинений з міркувань безпеки
Це було зроблено, щоб запобігти виникненню позаштатних ситуацій і забезпечити безперебійне функціонування об'єктів критичної інфраструктури міськ
Харьковчанин 3 дні тому
Тарифи на тепло в Харкові залишаться незмінними
​КП «Харківські теплові мережі» розрахувало економічно обгрунтовані тарифи для споживачів міста Харкова та звернулося з пропозицією щодо ї
Харьковчанин 3 дні тому
У середу трамвай №6 та тролейбус №11 тимчасово змінять маршрути
​Рух тролейбусів без запасу автономного ходу та трамваїв на пл. Конституції, на ділянці від пр. Героїв Харкова до пл.
Харьковчанин 4 дні тому
На водоймах Харківщини встановлюють бонові загородження та застосовують сорбент
В регіоні у посиленому режимі тривають роботи з ліквідації наслідків ворожих ударів по нафтобазі у Харкові, що стався 9 лютого.
Харьковчанин 4 дні тому
На сайті «Газмереж» з’явилася нова функція
​На сайті Харківської міської філії «Газмережі» після оновлення з’явилася нова функція, за допомогою якої можна передати показання к
Харьковчанин 4 дні тому
Поліцейські виявили та вилучили у домашнього кривдника гранати та штик-ніж
Небезпечні боєприпаси 40-річний чоловік зберігав за місцем мешкання.
Харьковчанин 5 днів тому