Оформление статуса внутреннего переселенца и выплат через «Дію»: самые распространенные вопросы

-
16:55
78
Оформление статуса внутреннего переселенца и выплат через «Дію»: самые распространенные вопросы
В Центре предоставления административных услуг города Харькова ответили на пять самых распространенных вопросов об услуге для внутренне перемещенных лиц в приложении «Дія».

Первое - для украинцев за границей действуют пособия от тех стран, в которые они переехали. Внутренне перемещенное лицо - человек, изменивший временное место жительства внутри страны.

Второе - заявление в «Дії» обрабатывается несколько дней, после этого справка появится в приложении рядом с другими цифровыми документами, а выплаты начислятся, как только «Ощадбанк» по представлению Минсоцполитики перечислит средства в банк заявителя.

Третье - чтобы получить статус ВПЛ, в приложении «Дія» должна отобразиться карта налогоплательщика и один из паспортов (ID-карта или заграничный биометрический паспорт).

Четвертое - в приложении можно получить комплексную услугу - получение статуса ВПЛ и выплаты. Если у человека уже есть справка ВПЛ, тогда для оформления помощи необходимо обратиться в Центр предоставления админуслуг в других районах/регионах, кроме города Харькова.

Пятое - если гражданину не удалось с первого раза подать заявку в «Дію», то это связано с большой нагрузкой на государственные реестры, и услугой следует воспользоваться позже.

Если остались еще вопросы, можно обратиться в службу поддержки «Дії» или написать в соцсетях: https://www.facebook.com/mintsyfra.
Источник: Харьковский горсовет
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Інші новини

Харківські пауерліфтери вибороли медалі чемпіонату України
​З 17 по 25 лютого у місті Коломия Івано-Франківської області проходить чемпіонат України з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків т
Харьковчанин 1 день тому
Трамваї №6 і 8 тимчасово змінять маршрути
​Рух трамваїв на Салтівському шосе і в пр. Салтівському буде припинений з 9:30 до 16:00 23 і 24 лютого.
Харьковчанин 2 дні тому
Трекінг переміщення міського транспорту був припинений з міркувань безпеки
Це було зроблено, щоб запобігти виникненню позаштатних ситуацій і забезпечити безперебійне функціонування об'єктів критичної інфраструктури міськ
Харьковчанин 3 дні тому
Тарифи на тепло в Харкові залишаться незмінними
​КП «Харківські теплові мережі» розрахувало економічно обгрунтовані тарифи для споживачів міста Харкова та звернулося з пропозицією щодо ї
Харьковчанин 3 дні тому
У середу трамвай №6 та тролейбус №11 тимчасово змінять маршрути
​Рух тролейбусів без запасу автономного ходу та трамваїв на пл. Конституції, на ділянці від пр. Героїв Харкова до пл.
Харьковчанин 4 дні тому
На водоймах Харківщини встановлюють бонові загородження та застосовують сорбент
В регіоні у посиленому режимі тривають роботи з ліквідації наслідків ворожих ударів по нафтобазі у Харкові, що стався 9 лютого.
Харьковчанин 4 дні тому
На сайті «Газмереж» з’явилася нова функція
​На сайті Харківської міської філії «Газмережі» після оновлення з’явилася нова функція, за допомогою якої можна передати показання к
Харьковчанин 4 дні тому
Поліцейські виявили та вилучили у домашнього кривдника гранати та штик-ніж
Небезпечні боєприпаси 40-річний чоловік зберігав за місцем мешкання.
Харьковчанин 5 днів тому