Україна повинна мати колективний договір безпеки зі всіма своїми сусідами за участю провідних держав

-
19:40
34
Україна повинна мати колективний договір безпеки зі всіма своїми сусідами за участю провідних держав

Україна готова вести діалог із Росією про гарантії безпеки, щодо майбутнього окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму, але не готова капітулювати. Про це сказав Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю ABC News.

«Народ, який мене обрав, не готовий до капітуляції, ми не готові до ультиматумів. Але ми можемо дискутувати з Росією щодо майбутнього Криму та Донбасу», - додав Президент.

Щодо так званої денацифікації, яку Росія вказує серед вимог до України, то, на думку Володимира Зеленського, вона спрямована на знищення нації.

«Це багато разів було в історії і завжди закінчувалося дуже погано. Але закінчувалося для деяких держав так, що їм потім було соромно за те, що вони починали очищення світу від тієї чи іншої нації. А деяким державам було соромно за те, що на цьому страшному, кривавому шляху вони не вступилися та не захищали іншу націю», - зазначив він.

Президент наголосив, що оголошення «денацифікації» - це чистий нацизм, це знищення української нації.

«Те саме було в 40-х роках, нацистська Німеччина поводила денацифікацію єврейського народу. Зараз відбувається те саме. Я просто не знав, що в сучасному світі так може бути. Що людина, яка оголошує денацифікацію, може отримати за це якусь підтримку. Це і є злочин проти народу. Тому що сказати «денацифікація», а потім бомбити цивільних людей - це геноцид проти українського народу», - акцентував Глава держави та висловив переконання, що у майбутньому світ визнає, що це було знищення народу України.

На запитання, чому він відмовився виїхати з України через загрозу життю, коли йому це пропонували, Володимир Зеленський відповів: «Я відмовив. Тому що як я можу? Я - громадянин цієї держави, законно обраний Президент. Якби я поїхав, я б припинив на цьому своє життя. Я був би живим, але я був би вже не людиною. Я просто був би тілом. Я б себе не поважав. А найстрашніше - що б я сказав своїм дітям. Хто я ? Я повівся як Президент? Як гарант Конституції ? Це ж не просто словосполучення - гарант Конституції. Я - гарант свого народ. Тож треба бути разом. Захищатися треба разом. Тому я тут. Допомагаю своїй країні, підтримую свою державу як можу. І підтримую та пишаюся своїми військовими», - наголосив Володимир Зеленський і висловив сподівання на «хепі-енд».


Источник: ХОГА
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости


Специалисты «Харьковгорлифт» следят за исправностью сетей и оборудования
Специалисты КСП «Харьковгорлифт» следят за исправностью лифтового оборудования в 39 медицинских учреждениях города и жилых домах коммунал
Kharkovchanin 4 часа назад

В Харькове за три дня устранили десятки повреждений на водоводах
Бригады Комплекса «Харьковводоснабжение» КП «Харьковводоканал» за минувшие три дня устранили 26 аварийных ситуаций на трубопр
Kharkovchanin 6 часов назад

В Харькове нет дефицита продуктов и товаров первой необходимости
Несмотря на постоянные обстрелы, в Харькове продолжают работать заведения торговли, ресторанного хозяйства и бытового обслуживания.
Харьковчанин 7 часов назад

Нотариальные услуги переводят в "Дію": какую функцию запустят первой
Украинское правительство намерено сделать доступными нотариальные услуги через приложение "Дія". Первой функцией будет проверка документом.
Харьковчанин 7 часов назад

В Харьков продолжает поступать гуманитарная помощь из разных стран
Города-побратимы и международные партнеры Харькова продолжают оказывать гуманитарную помощь.
Kharkovchanin 7 часов назад

В Харькове устраняют последствия обстрелов и готовятся к запуску тепла
Специалисты КП «Харьковские тепловые сети» продолжают комплексно готовить системы теплоснабжения к новому отопительному сезону.
Харьковчанин 9 часов назад

В харьковских ЦПАУ можно оформить документы в сфере приватизации жилья
Центры предоставления административных услуг Харькова сегодня, 4 июля, начинают прием документов на ряд услуг в сфере приватизации недвижимого имущес
Kharkovchanin 12 часов назад

        Харьковская синхронистка завоевала еще одно «золото» чемпионата Европы
Харьковчанка Дарья Мошинская стала лучшей в произвольном соло на чемпионате Европы по синхронному плаванию среди юниоров.
Харьковчанин 12 часов назад

«Харьковгоргаз» проводит ремонты на Северной Салтовке
Специалисты АО «Харьковгоргаз» заменили выключающие устройства газорегуляторного пункта на Северной Салтовке.
Харьковчанин 13 часов назад

        Харьковские футзалистки в составе нацсборной стали бронзовыми призерами Евро-2022
Харьковчанки в составе женской сборной Украины по футзалу завоевали бронзовую награду чемпионата Европы 2022 года, который прошел в Гондомаре (Португ
Kharkovchanin 13 часов назад

В Харькове и области ликвидировали 10 пожаров, вызванных обстрелами
Спасатели Харьковского гарнизона ГСЧС за сутки, с 3 по 4 июля, совершили 28 оперативных выездов.
Kharkovchanin 14 часов назад
Утренний обстрел Харькова: есть погибший и раненые
В результате утреннего обстрела Харькова 3 июля один мужчина погиб, еще четыре человека получили травмы.
Харьковчанин 1 день назад