Уроки демократії. Американські політики виступили проти НАТО

-
12:33
111
Уроки демократії. Американські політики виступили проти НАТО

В Україні зафіксовано черговий факт порушення громадянських прав. Чаплинський районний суд засудив мешканця Херсонщини до п'яти років умовно за публікацію цитат Володимира Леніна в інтернеті. Також зловмисник публікував у соцмережі портрети радянських державних діячів, зображення серпа, молота та п'ятикутної зірки, мапу СРСР, історичну емблему Ленінського Комсомолу. А у демократичній Україні це злочин, за який суворо карають.

“Протягом трьох років уродженець Асканії-Нової, чоловік з вищою освітою у соціальній мережі “Однокласники”, яка заборонена в Україні, публікував портрети керівників вищих органів влади СРСР, їх цитати, що містить пропаганду елементів комуністичної ідеології зображення серпа, молота та п'ятикутної зірки, комсомольського значка, а також зображення територіальних кордонів Союзу Радянських Соціалістичних Республік. Це відбувалося протягом 2018-2020 років. При цьому обвинувачений використовував телефон “Самсунг”, — сказано у тексті судового вироку.

Це не поодинокий випадок. Кілька тижнів тому Роменський районний суд засудив до виплати штрафу мешканця Сумської області, який всього лише поставив позначку “лайк” під картинкою із забороненим “комуністичним” змістом. На думку судді, така “вподобайка” порушає статті репресивного “закону про декомунізацію”, але насправді ідеологічні репресії в інтернеті є грубим порушенням Конституції України, яка гарантує громадянам право вільно висловлювати власні ідейно-політичні переконання.

Те, що відбувається зараз в Україні, нагадує про часи так званого маккартизму — антикомуністичні репресії, які проходили у п'ятидесяті роки у Сполучених Штатах Америки. Але переслідування за соціалістичні погляди давно засуджені. Зараз у США існують потужні ліві організації, які проводять демонстрації із забороненою українським законодавством символікою, та мають потужний вплив на національні політичні процеси.

Найбільшою серед них вважається організація Демократичні соціалісти Америки. Наразі у її лавах офіційно зареєстровані близько п'ятдесяти тисяч членів із середнім віком тридцять три роки. Представники ДСА — Александрія Окасіо-Кортес та Рашида Тлаїб — були обрані до американського Конгресу, а серед прихильників організації є Берні Сандерс — справжній патріарх американської політики, який неодноразово брав участь у праймеріз Демократичної партії США та має підтримку мільйонів американців.

Минулого тижня Демократичні соціалісти Америки випустили спеціальну політичну заяву з приводу української кризи. На їхню думку, інформаційна кампанія про загрозу військового вторгнення провокується Вашингтоном а політика розширення військового блоку НАТО є небезпечною для Європи і цілого світу. Тому що вона являє собою типовий приклад імперіалістичної експансії в інтересах корпоративного капіталу

“Міжнародний комітет Демократичних соціалістів Америки виступає проти продовження цієї політики балансування на межі війни з боку США, яка лише посилює ескалацію кризи, і підтверджує нашу попередню заяву, у якій ми кажемо “ні” НАТО, його імперіалістичній експансії і катастрофічним інтервенціям по всій планеті.

НАТО — це механізм імперіалістичного домінування Заходу на чолі з США який підживлює експансіонізм, мілітаризацію та руйнівні інтервенції. З дванадцяти країн-засновниць трансатлантичний військовий альянс розширився до тридцяти країн-учасниць, причому Україна та Грузія запропоновані у якості можливих членів Альянсу. Це порушує попередньо прийняті зобов'язання проти розширення НАТО на схід і є основним чинником зростання напруги та військової ескалації в регіоні”, — зазначається у заяві соціалістів.

Американські ліві нагадують: Пентагон вже зараз розмістив у Європі понад 70 тисяч військовиків, а ще шість тисяч солдатів прибудуть туди протягом найближчого часу. Також їх непокоїть величезний обсяг зброї, яка постачається зараз до України, де вона може потрапити до рук ультраправих екстремістів.

“За останній рік США доправили до України понад 650 мільйонів доларів військової допомоги. А загалом, з моменту підтриманого США перевороту 2014 року на Майдані, який дестабілізував країну і призвів до військового конфлікту на сході України — до України завезено зброю на суму $2,7 млрд.

Інтервенціоністські кроки США та їх західних союзників в цій країні, включно з розміщенням американських військ в Україні та тренуванням ультраправих екстремістських груп з неонацистськими симпатіями, таких як батальйон “Азов”, підривали зусилля по врегулюванню конфлікту.

Другі Мінські угоди, підписані у 2015 році Францією, Німеччиною, Росією і Україною, і одноголосно схвалені Радою Безпеки ООН, заклали взаємоузгоджені основи для припинення бойових дій на Донбасі... Підрив процесу виконання угод з боку США, включно з підтримкою екстремістських угруповань українських націоналістів, призвів до того, що український уряд не виконав домовленості, що завело конфлікт у глухий кут”, — вважає Міжнародний комітет Демократичних соціалістів Америки.

Американські ліві не лише пишуть заяви, розповсюджуючи їх на сайтах та в соцмережах. Вони виходять на акції проти імперіалістичної політики Вашингтону, які відбуваються зараз у різних штатах країни. У такий спосіб США надають Україні уроки справжньої демократії, коли громадяни мають право озвучувати свої погляди та вимоги, вільно використовують цитати, малюнки, символіку. І ніхто не намагається притягнути людину до кримінальної відповідальності за “лайк” в інтернеті.

komsomol.info

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости


Обещал эвакуацию из зоны боевых действий. В Киеве задержали мошенника
Правоохранители разоблачили в Киеве мошенника, который предлагал эвакуацию из зоны боевых действий.
Харьковчанин 1 час назад

В Харькове возобновили работу более 60% супермаркетов и рынков
По состоянию на 8 августа в Харькове полностью или частично возобновили работу 61% супермаркетов и 68% рынков от их общего количества.
Харьковчанин 3 часа назад

«Тепловые сети» готовятся к зиме и отрабатывают заявки харьковчан
Сотрудники всех филиалов КП «Харьковские тепловые сети» ежедневно отрабатывают заявки граждан.
Харьковчанин 5 часов назад

В среду состоится сессия Харьковского городского совета
Двенадцатая внеочередная сессия Харьковского городского совета 8-го созыва пройдет 10 августа в дистанционном режиме.
Kharkovchanin 5 часов назад

В Харькове за неделю устранили более 70 повреждений на водоводах
Бригады Комплекса «Харьковводоснабжение» КП «Харьковводоканал» за прошедшую неделю устранили 71 аварийную ситуацию на трубопр
Kharkovchanin 6 часов назад

В Харькове и области в результате обстрелов произошло девять пожаров
Спасатели Харьковского гарнизона ГСЧС за сутки, с 7 по 8 августа, совершили 30 оперативных выездов.
Харьковчанин 8 часов назад

В Харькове ежедневно проверяют состояние тепломагистралей
Специалисты КП «Харьковские тепловые сети» ежедневно проверяют состояние магистралей, чтобы минимизировать количество дефектов и избежать
Kharkovchanin 2 дня назад

В Слободском районе произошло два пожара из-за обстрелов
Спасатели Харьковского гарнизона ГСЧС за сутки, с 5 по 6 августа, совершили 19 оперативных выездов.
Харьковчанин 2 дня назад

Красный Крест обещает выплаты украинцам: кто и сколько получит
Украинские чиновники смогли договориться о дополнительной финансовой помощи для пострадавших от войны в Украине.
Харьковчанин 2 дня назад

Из закона о коллаборантах хотят убрать несколько запретов: что изменится
Кабинет министров предлагает изменить закон о коллаборантах, уточнив моменты с уголовной ответственностью.
Харьковчанин 2 дня назад

На улице Веснина до октября запретят движение транспорта
Движение транспортных средств по ул. Веснина, на участке от ул. Алчевских до ул. Пушкинской, будет запрещено с 8 августа по 1 октября.
Kharkovchanin 2 дня назад

Харьковская область получила новую партию вакцины от коронавируса
В область поступило 14 тысяч доз вакцины Comirnaty Tris от Pfizer.Также ожидается более 6 тысяч доз вакцины Janssen.
Харьковчанин 2 дня назад