Харьковчане завоевали медали на Кубке Украины по шорт-треку

-
11:52
404

Харьковские спортсмены завоевали 13 медалей на прошедшем в Харькове Кубке Украины по шорт-треку.

На соревнованиях, которые стали отборочными на чемпионат Европы, харьковчане получили четыре золотые, пять серебряных и четыре бронзовые награды.

В частности, золотые медали завоевали Никита Немиро (дистанция 500 м), Артем Хмелевский (1000 м), Мария Долгополова (500 м), а также сборная Харьковской области-2 (Станислав Омельченко, Дмитрий Покровский, Роман Малюга, Владислав Немиро), победившая в мужской эстафете.

Для участия в чемпионате Европы по шорт-треку, который состоится в январе в итальянском городе Торино, отобраны харьковчане Мария Долгополова, Никита и Владислав Немиро.

Источник: Харьковский горсовет
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Інші новини

Юні самбісти Харківщини здобули медалі чемпіонату світу
​На чемпіонаті світу серед юнаків, кадетів та юніорів, який відбувся на Кіпрі, спортсмени Харківської області вибороли 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзов
Харьковчанин 12 годин тому
Фехтувальник з Харківщини Роман Свічкар виборов срібну медаль міжнародного турніру
Турнір серії Satellite FIE з фехтування на шпагах відбувся у Хорватії 12 та 13 жовтня. Участь у змаганнях взяли майже 90 фехтувальників з 21 країни.
Харьковчанин 1 день тому
Харків'янка здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з карате
​В італійській Венеції відбувся чемпіонат світу з карате серед кадетів, юніорів та спортсменів U21, призеркою яких стала вихованка харківського клубу
Трамваї №16,16А та 27 тимчасово змінять маршрути
Рух трамваїв на вул. Академіка Павлова, на ділянці від вул. Нескорених до пров. Салтівського, буде припинений з 10:00 до 15:00 16-18 жовтня.
Харьковчанин 2 дні тому
Спортсмени Харківської області стали переможцями Світової серії з пляжної боротьби
​У Хорватії відбувся заключний п'ятий етап Світової серії з пляжної боротьби.
Харківські ветерани перемогли на світовій спортивній арені
​З 11 по 13 жовтня в столиці Іспанії, Мадриді, відбулися міжнародні спортивні змагання «Strong Spirit's Games» в межах фестивалю &laq