Найбагатше село Харківської області

-
19:55
272

Село Циркуни знаходиться на берегах річки Харків, нижче за місце впадання в неї струмка В'ялий. Вище за течією на відстані 1 км розташоване село Черкаські Тишки, нижче за течією на відстані 2 км розташоване місто Харків.

З півночі до села примикає великий лісовий масив, де переважно ростуть дуби. Між Циркунами та Черкаськими Тишками на березі річки Харків знаходиться невеликий хвойний ліс.

Поряд проходить автомобільна дорога М-03 (Харківська окружна дорога). У центрі села розташована головна площа з відреставрованою пам'яткою, Циркунівська сільська рада, Циркунівський ліцей, у якому 33 вчителі навчають 640 дітей, а також супермаркет. У селі є дві бібліотеки з книжковим фондом 20 тис. томів, клуб, дитячий садок, Будинок культури, лікарня на 75 ліжок, фельдшерсько-акушерський пункт, стадіон, спортивний майданчик. Основну частину займають будинки радянської та дореволюційної споруди. Крім того, є ділянки на продаж, де будуються сучасні приватні будинки, зокрема котеджне селище «Графське». Основні дороги села асфальтовані.

У Циркунах розташовані різні підприємства: Циркунівський м'ясокомбінат, молочно-товарна ферма, АТ «Полімерагро», ТОВ «Ринок Циркуновський», ТОВ «Кріотехгаз КПК». На околиці села є ресторан.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...