CREEDENCE CLEARWATER REVIVED

Место и время:
Событие уже прошло
Цена:
от 240 грн.

Золоті хіти легендарної групи «CreedenceClearwaterRevival» прозвучать зі сцени вашого міста.

Брати Том і Джон Фогерти створили групу «CreedenceClearwaterRevival» в 1967 році в Сан-Франциско. Їх геніальні кавер-версії пісень ДейлаХокінса (DaleHawkins) «Suzie Q» і СкрімінДжейХокінса (ScreaminJayHawkins) «I Put A SpellOnYou» відразу стали хітами, і перетворили «CCR» в популярну рок-групу Америки. Золоті сингли «ProudMary» і «BornOnTheBayou» не покидали хіт-паради більше року. Виступ на знаменитому фестивалі у Вудстоку перетворили «CCR» в легенду року ще за життя, проте невдалий контракт з лейблом привів їх до розпаду в 1972 році.

В кінці 80-х засновник «CCR» Том Фогерти (TomFogerty) відновив гастрольну діяльність разом з гітаристом британської групи «Animals» Джонні Гітар Вільямсоном (JohnnieGuitarWilliamson) по Європі, Азії та Австралії.

Успіх альянсу англо-американських музикантів був настільки колосальним, що навіть після трагічної смерті Тома Фогерти в 1990 році, група продовжила свої виступи, запросивши на роль провідного вокаліста Піта Бартона (PeteBarton), два десятиліття виступав у складі «Animals» разом з легендами ритм енд-блюзу Стівом кроппери (SteveCropper), Спенсером Девісом (SpencerDavis) і Міком Гріном (MickGreen).

Нинішній склад групи зазначає у цьому році своє 20-річчя. Разом з Пітом Бартоном, чий потужний голос критики прозвали «TheSizeOfTexas» («Розміром з Техас»), на сцену вийдуть ветерани року: ДжеффХаммонд (GeoffHammond), гітарист «MoodyBlues» і соратник Пола Маккартні за «Wings», гітарист ГремПоллок (GrahamPollock) з «TheHollies» і бас-гітарист Алан Сагер (AlanSagar) з кантрі-рок групи 70-х «SlackAlice». За дві години шоу група обрушує на шанувальників каталог золотий класики «CCR»: нестаріючі хіти «HaveYouEverSeentheRain», «Lodi», «ProudMary», «FortunateSon», «Who’llStoptheRain», «RunThrutheJungle», «Suzi Q», які глядачі співають разом з групою, перетворюючи концерт в дивне свято вічної музики «Creedence»!

Тривалість: 2 години.

Видеоролик:
463
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...