Выбрать язык
ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

Наталія Могилевська. Музичний моновистава "Я вдома"

Место и время:
Подія вже минула
Цена:
от 550 грн.

Від самого початку повномасштабного російського вторгнення співачка Наталія Могилевська залишалась у Києві. Вона почала співати в метро, що слугувало бомбосховищем, займатися волонтерством і писати пісні, присвячені нашій боротьбі із загарбником. Також у її життя ввійшло регулярне відвідування шпиталів, а ще — гуманітарна допомога будинкам престарілих, дитбудинкам і штабам із переселенцями.

«Народні артистки повинні бути з народом»,— відповідає виконавиця на закиди про необхідність виїзду й небезпеку обстрілів.

Як у людини творчої у Наталії від всього пережитого, побаченого, почутого, народилася драматургія, яка і стала основою вистави.

Музична моновистава: Я ВДОМА

Наталія Могилевська

«Ця вистава виткана з реальних подій цієї війни, з мого життя, пережитих емоцій. Вірші та пісні, які народжувалися під час переїздів, концертів та зустрічей з військовими, пораненими та людьми, які постраждали від окупації. Інколи, сьогодні нам всім потрібно мати змогу дати волю своїм емоціям, визволити себе від гнету почуттів, які дуже тиснуть. Повинно бути місце, де ми можемо поплакати, поговорити та почути того, хто тебе розуміє. Дати волю ненависті, болю, коханню та ніжності, яких теж на війні багато.»

Автори:

  • Режисер, автор сценарію: Наталія Могилевська
  • Постановник та пластика: Ольга Семьошкина
  • Вірші: Юрій Рибчинський
  • Пісні: З репертуару Наталії Могилевськоі
  • Саунд: Продюсер: Нонна Кондрашова
31
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...