Холодне серце

Место и время:
Событие уже прошло
Цена:
от 250 грн.

Шоу для всієї родини

Неймовірна довгоочікувана прем'єра від творців шоу «Холодне серце»! Сестри Хельга, Ельза і Анна, вірні друзі Олаф, Свен продовжують подорож по казковій країні, і з нетерпінням чекають своїх улюблених глядачів на масштабному театральному шоу «Холодне серце-2»!

Нашим героям належить потрапити в Зачарований Ліс, стати свідками багаторічного протистояння народів Еренделла і Нортулндри, зустрітися в бою з кам'яними монстрами, битися з духами лісу, дізнатися про магічну таємницю сестер, а також потрапити в печеру річки Ахтахалан, яка пам'ятає все.

На шляху до пригод філосов-сніговик Олаф і відданий олень Свен, приготували ряд сюрпризів, які не тільки надають захоплюючий сюжет постановці, а й прививають любов до сімейних цінностей.

67 персонажів на одній сцені, нові технічні рішення, 3D маппинг і візуальні ефекти, запальна хореографія, яскраві костюми, вокальна й акторська майстерність — все це понесе глядача у магічний світ казки осіннього Лісу.

Царівна атмосфера буде панувати ще до початку казки, в фойе, де своїх улюблених глядачів герої шоу зустрічатимуть біля Новорічної Ялинки. Поспішайте за зустріч з дивом! До зустрічі на прем'єрі!!!

Масштабна постановка створена професійною командою студії «ГреТаАрт» та вихованцями продюсерського центру «Made in Odessa».

24
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...