Автобусний тур UNTOLD 2021 з Харкова

Место и время:
Подія вже минула
Цена:
от 20 000 грн.

Автобусный тур Автобусний тур UNTOLD 2021 з Харкова в Харькове состоится 07 сентября 2021 г, 15:00, ОСК Металлист.

Автобусний тур з Харкова на UNTOLD Festival 2021 в Клуж-Напока (Румунія) з 3 серпня — 10 серпня (8 днів).

UNTOLD Festival – молодий європейський фестиваль, який вперше пройшов 2015 році та швидко посів своє почесне місце серед найкращих фестивалів Європи.

Антолд кожен рік об’єднує більш ніж 300 000 послідовників та фанатів EDM з усього світу. На сценах UNTOLD Festival грають всесвітньо відомі DJ та артисти, такі як: Martin Garrix, Armin Van Buuren, David Guetta, The Chainsmokers,Don Diablo, Dimitri Vegas and Mike Like, Stormzy, Robbie Williams та багато інших.

Line-Up UNTOLD 2021 ще не оголошено.

Поринь у атмосферу неймовірних пригод і емоцій разом з Afisha-UA – офіційного тревел-партнера UNTOLD Festival! Та приєднуйся до туру на Untold Festival 2021 з України.

Не пропусти можливість відвідати один за найяскравіших фестивалів у Східній Європі. Afisha-UA пропанує тури з виїздом з: Києва, Харкова, Чернівців.

Виїзд з Харкова 3 серпня, прибуття та заселення 4 серпня після прибуття до Клуж-Напока, виселення 9 серпня та зворотній виїзд до Харкова, прибуття до Харкова утром 10 серпня.

У вартість туру входить:
Квиток на фестиваль Стандарт (4 дня фестивалю);
Проїзд на автобусі в обидві сторони з виїздом з Харкова (також є виїзд з Києва та Чернівців);
Розміщення у приватних домах за містом — 5 ночей з 4-9 серпня;
Медичне страхування;
Банківські комісії за придбання квитків та інших послуг;
Юридична та туристична консультаційна підтримка на протязі всього туру;
Супровід групи представником компанії;
Весела компанія та нові знайомства.

Ви маєте змогу обрати іншу категорію проживання (кампус (гуртожиток), номер на двох осіб у готелі та інші варіанти розміщення) за додаткову оплату.

У вартість туру НЕ входить:
особисті витрати та харчування;
додаткові трансфери з міст розміщення до Клужу та назад на кожен день фестивалю (сплачується додатково);
тестування на COVID-19 (у разі необхідності);
сертифікат вакцінування від COVID-19 (у разі необхідності);

У разі відміни фестивалю UNTOLD 2021, усі придбані квитки та подорож буде перенесено на 2022 рік.

ВАЖЛИВО! Скористатися туром можуть громадяни у віці від 18-ти років. Купуючи тур-пакет, Ви підтверджуєте, що ознайомлені з усіма умовами та деталями поїздки, що у Вас є чинний біометричний закордонний паспорт для виїзду за кордон, термін дії якого на момент поїздки становить понад 6 місяців або, що до моменту поїздки Ви встигнете оформити та отримати біометричний закордонний паспорт, або оформити візу в закордонний паспорт старого зразка. При оформленні замовлення на сайті, покупець зобов'язується коректно вказати свої персональні дані для можливості зворотного зв'язку з ним. Скасування та відмова від поїздки не передбачає повернення коштів – усі послуги є безповоротними (допускається заміна туристів зі сплатою фактично понесених витрат на момент заміни). У разі недобору мінімально необхідної групи для виїзду з Харкова у розмірі 20 чоловік, організатор залишає за собою право змінити місто виїзду на Києв або Чернівці.

Всі додаткові побажання стосовно додаткових послуг і сервісу обговорюються з організатором туру в індивідуальному порядку. Організатор залишає за собою право змінити дату та час виїзду, готель та інші послуги на аналогічні, але не гірші за умовами без узгодження з учасниками туру.

173
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...