Танцювальний батл. Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль RUSTAVI

Место и время:
Подія вже минула
Цена:
от 170 грн.

Коли спалахує дві іскри розгорається полум'я!

Україна і Грузія зустрінуться на одній сцені, щоб продемонструвати танцювальну майстерність та колорит великих країн.

Два найбільших ансамблю сучасності — Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України ім. Павла Вірського та Державний Академічний ансамбль народної пісні і танцю Грузії «Руставі», 50 грузинів і 50 українців готові битися в танцювальному двобої за головний приз-глядацькі серця, аналогів якому не знайти ні в одній точці світу!

Гордість України-Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського.

Ансамбль ім.Вірського-це 100 найсильніших артистів, які за допомогою танцю сповнюють глядача запальною українською енергетикою. Кожен виступ ансамблю ім. Вірського-це унікальне поєднання колористики, енергії та артистизму. Яскраві та відшліфовані рухи, неперевершені стрибки, блискавичні оберти та постійно змінна динаміка, а також віртуозність, майстерність та оригінальність в подачі народного танцю зробили його одним з найкращих у світі!

Гордість Грузії-Народний Академічний ансамбль народної пісні та танцю сонячної Грузії-«RUSTAVI»

Ансамбль «RUSTAVI», історія якого розпочалася ще з 1968 року досягла своєї феноменальної майстерності

«RUSTAVI» унікальний тим що, у світі немає людей чи нації, які мали б репертуар, подібний до грузинської техніки виконання танцю ансаблю .

Щоразу танцюристи демонструють відточену до досконалості хореографічну майстерність подачі народного танцю! За період свого існування, а це майже півстоліття-Державний ансамбль «RUSTAVI» захоплював глядачів своєю майстерністю та зривав овації на більше ніж 8000 концертах в 70 країнах Європи та Азії! У 1990 «Rustavi»став учасником з церемоній Американської Академії Нагороджує «Оскара».

У 2005 році на честь 60-го ювілея ЮНЕСКО, що проводиться в Токіо, запросили лише Ансамблю «Rustavi», щоб вони дали концерт.

Танцювальний стиль «RUSTAVI» підкреслює всім відому самобутність, неподільну щирість та душевну теплоту сонячної Грузії!

Це справжній естетичний екстаз, який зазнає кожен, хто це побачить.

Якщо ви готові до такої масштабної танцювальної події у вашому місті, тоді займайте свої місця:

544
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...