Выбрать язык
ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

Л.Бетховен. Концерт (ХНАТОБ)

Место и время:
Подія вже минула
Цена:
от 100 грн.

Заказать и купить билеты на Л.Бетховен. Концерт (ХНАТОБ) можно онлайн через интернет.

Спектакль Л.Бетховен. Концерт (ХНАТОБ) в Харькове состоится 10 сентября 2021 г, 18:30, ХНАТОБ.

Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка / СХІД ОПЕРА відкриє свій 146-ий (96-ий) сезон концертом, який стане істиною перлиною, музичним приношенням геніальному композиторові Людвігу ван Бетховену, чиє 250-ліття продовжують відзначати в усьому світі.

Бетховенський Потрійний концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано з симфонічним оркестром, що звучатиме в першому відділенні, недарма називають «викликом будь-якому диригенту». Адже фантастичне протистояння трьох надзвичайно яскравих солістів та оркестру захоплює неймовірно! А якщо зважити, що цими солістами стануть учасники відомого «Lyatoshinsky Trio» Михайло Захаров (скрипка, Україна/Австрія), Олексій Шадрін (віолончель, Україна/Німеччина) та Роман Лопатинський (фортепіано, Україна), які голосно заявили про себе на концертних майданчиках Європи і вже полюбилися харків’янам, то на головного диригента театру, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Морозова чекає серйозне випробування!

У другому відділенні концерту звучатиме Дев’ята симфонія Л. Бетховена – одна з найцінніших коштовностей зі скарбниці світової музичної культури. А в її фіналі, легендарній «Оді до радості», соліруватимуть прекрасні співаки, яких завжди радо зустрічає харківська публіка: солісти Національної опери – заслужена артистка України Алла Позняк (мецо-сопрано) і народний артист України Тарас Штонда (бас), та СХІД ОПЕРА – заслужена артистка України Алла Мишакова (сопрано) та лауреат міжнародного конкурсу Олександр Шульц (тенор). Отже, не пропустіть – потурбуйтеся про квитки заздалегідь!

Відкриття 146 театрального сезону
Концерт Людвига ван Бетховена для скрипки, віолончелі та фортепіано з симфонічним оркестром — 1 відділення
Симфонія № 9 ре-мінор “ Ода до радості” кантата для солістів, хору та симфонічного оркестру — 2 відділення

115
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...