Выбрать язык
ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

Pianoбой. ХICТОРI

Место и время:
Подія вже минула
Цена:
от 190 грн.

«Це буде найемоційніший тур. Ми зіграємо усе краще, що є у Pianoбой за 10 років. Я обіцяю вам найромантичніше і вибухове шоу — концерт, який подарує відчуття польоту і бажання жити! Це буде музична історія любові і життя — світла, добра, глибока. Її ідеально переживати разом з коханою людиною. Але якщо такого доки немає, приходьте — і ви обов'язково знайдете його у залі», — говорить Дмитро Шуров.

І йому можна вірити: щорічно він примудряється магічною енергетикою своїх пісень з'єднати тисячі пар! Пісні Pianoбой слухають усі, хто знає толк в музиці зі смаком – «Шампанські очі», «Кохання», «Родимки», «Перша Леді», «Полуничне небо», «Так добре з тобою», «Все що тебе не вбиває», «На Вершині».

Новий альбом Pianoбой ХІСТОРІ наповнений почуттями, близькими кожному з нас, це розмова по душам як про все світле, що є цьому світі, так й про сум, що є навід’ємною частиною життя людини.

Дмитро Шуров був суддею 8 і 9 сезону «Х-фактора», отримав три премії YUNA і став звучним голосом нового покоління української музики.

У публіки Pianoбой немає віку, на його концертах можна побачити глядачів різних поколінь: від тинейджерів до бабусь з онуками!

Подаруйте тим, кого любите, квиток на концерт у вашому місті — і ви обов'язково будете мріяти про наступну зустріч.

Давайте спільно творити нашу ХІСТОРІ!!!

107
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...